Wyłączenie odpowiedzialności dla firmy Eurostep b.v.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub masz pytania dotyczące wyłączenia odpowiedzialności z naszej strony, skontaktuj się z nami pod adresem info@eurostep.pl
Zastrzeżenia dotyczące eurostep.pl

Wszystkie informacje na tej stronie - https://www.eurostep.pl - są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. eurostep.pl nie gwarantuje kompletności, rzetelności i poprawności tych informacji. Wszelkie działania, które podejmujesz w odpowiedzi na informacje znalezione na tej stronie (eurostep.pl), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. eurostep.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Eurostep dostarcza swoje produkty korzystając z doświadczonych firm logistycznych, które to określają czas dostawy do 48 godzin. W większości przypadków nasi klienci otrzymują zamówione produkty w ciągu 24 godzin od momentu wysyłki z magazynu producenta.

Termin dostawy wskazany w potwierdzeniu zamówienia ma charakter orientacyjny.

Z naszej witryny można odwiedzać inne witryny, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych witryn. Chociaż staramy się udostępniać tylko wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i ich zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą nastąpić, zanim będziemy mieć możliwość usunięcia linku, który mógł być „zły”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inną politykę prywatności i warunki, na które nie mamy wpływu. Przed podjęciem działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji należy zapoznać się z polityką prywatności tych witryn i ich „Warunkami korzystania z usługi”.

Pozwolenie

Korzystając z naszej strony internetowej, niniejszym zgadzasz się na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jego warunki. Nasze Zastrzeżenie jest generowane z Generatora Zastrzeżeń.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, zmienimy lub zmienimy ten dokument, zmiany te zostaną tutaj wyraźnie umieszczone.

Zobacz nasze najnowsze osiągnięcia