2023-03-22

Jeden z naszych klientów położył pełny system podłogowy z metakrylanu metylu (MMA), łącznie z piaskiem rozproszonym, w fińskim zakładzie przetwórstwa łososia. Fabryka potrzebowała mocnej, higienicznej podłogi, która musiała być również ułożona szybko, aby umożliwić kontynuację produkcji.
System posadzkowy MMA składał się z: podkładu Plex 1120, żywicy budowlanej Plex 1510, różnych kolorów piasku rozpraszającego oraz lakieru nawierzchniowego Plex 1690. W sumie ułożono ponad 1000 m2 metakrylanu metylu Eurostep. 
Dzięki szybkiemu utwardzeniu trwającemu około czterech godzin, posadzka była w pełni zdatna do użytku pod koniec dnia. Produkcja w zakładzie mogła być kontynuowana niemal bez opóźnień, czego efektem jest zadowolony klient. 
Przykładowe foldery systemu podłogowego MMA są już dostępne. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym systemie podłogowym? W takim razie skontaktuj się z przedstawicielem lub zajrzyj na stronę www.eurostep.pl.
 
Kamil Frąckiewicz: kamil.frackiewicz@eurostep.com.pl lub +48 609 278 300
Dariusz Sierakowski: dariusz.sierakowski@eurostep.com.pl lub +48 605 844 530
Czytaj więcej...
2023-03-07

Laboratoria producenta podłóg Eurostep przeszły niedawno gruntowny remont. Eurostep stale udoskonala swoje systemy podłogowe i związane z nimi produkty. W tym celu firma posiada obecnie dwa laboratoria: laboratorium jakości oraz laboratorium badawczo-rozwojowe. W laboratorium jakości sprawdzamy każde zamówienie pod kątem jakości oraz tego, czy spełnia ono wymogi prawne i środowiskowe.
W laboratorium badawczo-rozwojowym Eurostep nieustannie pracuje nad udoskonalaniem materiałów oraz opracowywaniem nowych systemów i produktów podłogowych. Podłogi Eurostep odznaczają się więc wysoką jakością i dostępne są we wszystkich kolorach. Nasze laboratoria uważnie śledzą wszelkie zmiany i trendy w takich dziedzinach jak surowce, produkty, zrównoważony rozwój i środowisko.
 

Czytaj więcej...
2022-12-22

Ulepszony skład naszego systemu podłogowego PUCEM TF zapewnia jeszcze dłuższą żywotność dzi
Czytaj więcej...
2022-12-02

Za pomocą kalkulatora podłogowego na stronie głównej naszej witryny można w ciągu kilku minut obliczyć pożądaną podłogę. Od naprawy lub wyrównania podłoża do górnej warstwy; kalkulator podłogowy dostarcza wszystkich informacji. Wprowadź żądaną liczbę metrów kwadratowych i postępuj zgodnie z prostym
Czytaj więcej...

Zobacz nasze najnowsze osiągnięcia